Herşey Kayıt Altında...

Raporlama nın önemi, Standart kağıt kartvizitleri müşterinize verdiğinizde tamamen bağlantınız kopar ve artık o kartvizitin akıbetinden habersiz olursunuz, ancak MF Dijital Kartvizit kullanıcısı iseniz kartınızı karşı tarafa okuttuğunuz andan itibaren bilgilerinizin kimler tarafından kaç defa bakıldığı yada telefon numaranızın rehbere kayıt edilip edilmediğine kadar her şeyi kontrol altında Raporlama ile tutabilirsiniz. Bu da size rakipleriniz karşısında büyük bir avantaj sağlayacaktır. Örneğin profilinizde yayınladığınız ürün kampanya görsellerinin izlenip izlenmediğini yada firma kataloğuna bakılıp bakılmadığını Raporlama sayfasından anında bilgilendirilirsiniz. 1000 lerce baskılı katalog bastırıp çöpe atılma endişesinden de kurtulmuş olacaksınız. Profilinizi isterseniz Whatsapp dan paylaşarak bütün bu raporları izleyerek hedefinize nasıl ulaştığınızıda görebilirsiniz.

Sosyal Medya Tıklamalarınız

MF Dijital Kartvizit profilinize yüklediğiniz Sosyal Medya linkleriniz  kaç kere tıklandığı günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak raporlayabilir ve tüm bu kayıtları bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Böylelikle standart kartvizitler ile asla yapamıyacağınız bu işlemi saniyeler içinde yapabileceksiniz.

Kimlerin Sizi Rehbere Kaydettiğini Görebilirsiniz.

Dijital Kartvizitinizi karşı tarafa okuttuğunuz andan itibaren profilinizde bulunan tüm bilgilerin ne kadar görüntülendiğini ve sizi rehberine ekleyenleri yada konum tarifi alanları ve diğer tüm etkileşimleri anında raporlar bölümünden görebileceksiniz. Eğer bunun yerine cebinizde standart bir kartvizitiniz olsaydı ve karşı tarafa verseydiniz bu kartvizitin çöpe atıldığından bile haberiniz olmayacaktı.

Artık Hangi İlden Olduklarınıda Görebileceksiniz

MF Dijital Kartvizit profilinize bakan tüm müşterilerinizin direk konum bilgilerinede ulaşabileceksiniz. Saha personelinize oluşturacağınız bu kartvizit ile personelinizin hangi bölgelerde kimlere kartvizit gösterdiğinin raporunu detaylı olarak görebilirsiniz.

Dilediğiniz Bilgiyi Filtreleme Yöntemiyle Raporlandırın

Dijital Kartvizitinizin içerisindeki bağlantılarınızı filtreliyerek raporlayabilirsiniz. Örneğin seçtiğiniz özel tarihler arasında kaç defa konum bilginize ulaşılmış yada yine seçtiğiniz tarihler arasında ürün fotoğraflarınız kaç defa görüntülenmiş ayrıntılı olarak izleyebileceksiniz.